Урсофальк 250 мг Ursofalk Dr. Falk уп.№50 капс Німеччина

Відкласти
Артикул: Ursofalk Урсофальк 50
Характеристики

Вес   —   100

Количество в упаковке   —   50

Форма выпуска   —   Капсулы

910 грн./шт.
У наявності

УРСОФАЛЬК, Ursofalk Doktor Falk Pharma уп. 100 капс. 250 мг блістер Німеччина

Опис
Форма випуску, упаковка і склад препарату Урсофальк
Капсули тверді желатинові, розмір №0, непрозорих, білого кольору; вміст капсул - порошок або гранули білого кольору.

1 капс. урсодезоксихолева кислота 250 мг
Допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний - 73 мг, кремнію діоксид колоїдний - 5 мг, магнію стеарат - 2 мг, титану діоксид - 1.94 мг, желатин - 80.51 мг, натрію лаурилсульфат - 0.2 мг, вода очищена - 14.55 мг.

10 шт. - блістери (1) - пачки картонні.
25 шт. - блістери (2) - пачки картонні.
25 шт. - блістери (4) - пачки картонні.

Клініко-фармакологічні групи
Препарат, що сприяє розчиненню холестеринових жовчних каменів
Гепатопротектор
Фармако-терапевтична група: Гепатопротекторну засіб
Фармакологічна дія
Гепатопротектор. Урсодезоксихолева кислота - жовчна кислота. Зменшує вміст холестерину в жовчі переважно шляхом дисперсії холестерину та формування рідко-кристалічної фази. Впливає на ентерогепатичну циркуляцію жовчних солей, зменшуючи реабсорбцію в кишечнику ендогенних більш гідрофобних і потенційно токсичних сполук.
У дослідженнях in vitro показано, що урсодезоксихолева кислота надає пряме гепатопротекторну дію і зменшує гепатотоксичність гідрофобних солей жовчі.
Чинить вплив на імунологічні реакції, зменшуючи патологічну експресію HLA-антигенів класу I на гепатоцитах і пригнічуючи продукцію цитокінів та інтерлейкінів.
Урсодезоксихолева кислота знижує літогенний індекс жовчі, збільшуючи вміст у ній жовчних кислот. Сприяє часткового або повного розчинення холестеринових жовчних каменів при пероральному застосуванні. Має холеретичну дію.
Показання активних речовин препарату Урсофальк
Холестеринові жовчні камені в жовчному міхурі і загальному жовчному протоці у пацієнтів, коли лікування хірургічним або ендоскопічним методом провести неможливо. Холестеринові камені жовчного міхура та загальної жовчної протоки діаметром не більше 1.5-2 см після екстракорпоральної літотрипсії або механічної літотрипсії. Первинний біліарний цироз (до освіти просунутого фіброзу і циррозной трансформації печінки). Хронічний активний гепатит з холестатическим синдромом. Гострий гепатит, муковісцидоз печінки, вроджена атрезія жовчної протоки. Біліарний рефлюкс-езофагіт і гастрит. Біліарний диспептичний синдром при холецистопатії і дискінезії жовчовивідних шляхів. Профілактика і лікування холестатичного синдрому, обумовленого прийомом гормональних протизаплідних засобів. Для нормалізації функції печінки у пацієнтів, які отримують терапію цитостатиками, а також у хворих з алкогольним ураженням печінки. Трансплантація печінки та інших органів (допоміжне лікування).

На момент очікування товару попередні замовлення приймаємо на Вайбер 0675596871


Вес   —   100

Количество в упаковке   —   50

Форма выпуска   —   Капсулы

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок