Крем ивермектин 1% 30 г. антипаразитарный Індія

Відкласти
Артикул: Ivermectin 1%
Характеристики

Количество в упаковке   —   1

Форма выпуска   —   Крем

550 грн./шт.
У наявності

Івермектин крем – це антипаразитарний препарат широкого спектру дії. Він ефективний проти всіх видів гельмінтів та нашкірних паразитів (блох і кліщів). Засіб використовується для терапії папуло-постульозної форми розацеа.

Івермектин 1 крем – один із кращих засобів при лікуванні розацеа або куперозу шкіри обличчя. Він має виражену протизапальну дію, усуває симптоми характерні для цих захворювань: сухість, почервоніння, печіння та свербіж. Препарат бореться із розповсюдженням умовно патогенної флори, яка може спровокувати розвиток розацеа.

Крем містить активну речовину івермектин 1%. Компонент не має сильної побічної дії. На початку цей засіб може викликати загострення,що є цілком нормальним явищем для перебігу цих хвороб. При продовженні лікування симптоми зникнуть приблизно за тиждень. Крем Івермектин варто використовувати лише після попередньої консультації лікаря та встановленого діагнозу купероз або розацеа.

Згідно досліджень, після системного використання препарату перші результати буде помітно за 2 тижні: у 38% суб’єктів дослідження шкіра стала практично очищена від розацеа до 12-ого тижня. Засіб також може зменшувати запальні процеси та появу вугрових висипів, очищати шкіру від слідів постакне.

Івермектин крем купити ви можете на нашому сайті за вигідною ціною. Ми реалізуємо лише оригінальні препарати з Індії, тож в їх якості ви можете бути впевнені. В нашому каталозі ще багато різноманітних анти паразитарних препаратів, тож обов’язково зайдіть туди та перегляньте весь асортимент.

Количество в упаковке   —   1

Форма выпуска   —   Крем

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок