ФЕКСОФЕНАДИН (FEXOFENADINE) антиалергічну засіб.Tablets IP 180 mg Fexolergy-180 Індія

Відкласти
Характеристики

Количество в упаковке   —   10

Форма выпуска   —   Таблетки

145 грн.
У наявності

ФЕКСОФЕНАДИН ціна вказана за 1 пластинку 10 таблеток (FEXOFENADINE) Tablets IP 180 mg Fexolergy-180 10*10 антигістамінний препарат

NLM: бензенуксусная кислота, 4-(1-гідрокси-4-(4-(гидроксидифенилметил)-1-пиперидинил)бутил)-α,α-диметил-. MeSH: 4-(1-гідрокси-4-(4-(гидроксидифенилметил)-1-пиперидинил)бутил)-α,α-диметилбензенуксусная кислота. Mm = 501,67 Так. Точка плавлення — 142,5 °С. log P (октанол-вода) = 2,81. Білий або безбарвний кристалічний порошок. Легкорастворім в метанолі і етанолі, слаборастворим в хлороформі і воді, розчинимо в гексані. Форма випуску: таблетки п/о, таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

Фармакологічні властивості

антиалергічну засіб, блокатор Н1-рецепторів. Фексофенадин є фармакологічно активним метаболітом терфенадину. Не чинить седативної дії. Антигістамінний ефект проявляється через 1 год після прийому внутрішньо, досягає максимуму через 6 год і триває протягом 24 год. Після 28 днів прийому звикання не спостерігалося. При прийомі внутрішньо в дозах до 130 мг ефективність фексофенадину є дозозависимой. Ефект після прийому в дозі 120 мг зберігається протягом 24 год.

Після прийому всередину фексофенадину гідрохлорид швидко абсорбується у травному тракті, досягаючи Cmax в плазмі крові приблизно через 1-3 ч. Середнє значення Cmax після прийому в дозі 180 мг 1 раз на добу становить приблизно 494 нг/мл, а після прийому в дозі 120 мг — 427 нг/мл Фармакокінетика фексофенадину при прийомі внутрішньо у дозі до 120 г 2 рази на добу має лінійний характер. Прийом в дозі 240 мг 2 рази на добу викликає дещо більше, ніж пропорційне збільшення (8,8%) AUC, що свідчить про те, що при щоденному прийомі фексофенадину в дозах 40-240 мг фармакокінетика його практично лінійна. Зв'язування з білками плазми становить 60-70%. Фексофенадин зазнає незначного метаболізму (печінковому або внепеченочному), так як його виявляють у сечі в основному в незміненому вигляді. Концентрація фексофенадину в плазмі крові знижується биэкспоненциально з T½ в діапазоні від 11 до 15 годин після багаторазового прийому. Виводиться переважно з жовчю, до 10% дози виводиться в незміненому вигляді з сечею.

Показання ФЕКСОФЕНАДИН

симптоматичне лікування сезонного алергічного риніту, хронічної кропив'янки.

Застосування ФЕКСОФЕНАДИН

дорослим і дітям віком старше 12 років залежно від показань призначають всередину у відповідній лікарській формі, що містить 180 або 120 мг фексофенадину, 1 раз на добу.

Протипоказання

підвищена чутливість до фексофенадину.

Побічні ефекти

головний біль (7,3%), сонливість (2,3%), запаморочення (1,5%), підвищена стомлюваність (0,9%), нудота (1,5%). Частота виникнення вказаних явищ при прийомі фексофенадину у клінічних випробуваннях була аналогічна їх частоті при прийомі плацебо.

Особливі вказівки

немає даних про безпеку застосування фексофенадину у період вагітності, тому призначати його слід тільки в тому випадку, коли очікуваний терапевтичний ефект для майбутньої матері перевищує потенційний ризик для плода. При необхідності застосування фексофенадину у період годування груддю слід вирішити питання про припинення грудного вигодовування, оскільки фексофенадин проникає в грудне молоко.

Ефективність і безпека застосування фексофенадину у дітей віком до 12 років не вивчали.

Фексофенадин слід застосовувати з обережністю у осіб літнього віку, хворих з нирковою або печінковою недостатністю, оскільки в даний час не накопичено достатньо клінічного досвіду застосування фексофенадину у пацієнтів даних груп.

На підставі фармакодинамічної профілю і відомих побічних ефектів можна вважати, що вплив прийому фексофенадину на здатність до керування транспортними засобами і виконання робіт, що потребують концентрації уваги, малоймовірно. Тим не менш рекомендується оцінити індивідуальну реакцію на фексофенадин до того, як приступати до керування транспортними засобами або виконання інших складних видів діяльності. Взаємодії

фексофенадин не біотрансформується в печінці і тому не взаємодіє з іншими препаратами, що метаболізуються микросомальными ферментами печінки. При поєднаному введенні фексофенадину з еритроміцином або кетоконазолом, концентрація фексофенадину у плазмі крові підвищується в 2-3 рази, що обумовлено, мабуть, збільшенням абсорбції в травному тракті і зменшенням елімінації з жовчю. Зазначені зміни не супроводжуються зміною інтервалу Q–T і не пов'язані з збільшенням вираженості побічних ефектів у порівнянні з ефектами препаратів, що вводяться окремо. Взаємодії фексофенадину та омепразолу не відзначали. При використанні містять алюміній або магній антацидів за 15 хв до прийому фексофенадину біодоступність знижується, вірогідно, за рахунок зв'язування у травному тракті. Рекомендований інтервал між прийомом фексофенадину і антацидів, що містять алюмінію або магнію гідроксид, становить 2 ч.

Передозування

рекомендується промивання шлунка, призначення активованого вугілля. Гемодіаліз неефективний.

Упаковка.
10 таблеток у контурній чарунковій упаковці, 1 контурна упаковка.

Умови зберігання.
Зберігати в сухому, недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25ºC.

Термін придатності.
2 роки. Препарат не повинен застосовуватися після закінчення терміну, зазначеного на упаковці.

Умови відпуску.  
Відпускається без рецепта.

На момент очікування товару попередні замовлення приймаємо на Вайбер 0675596871

Количество в упаковке   —   10

Форма выпуска   —   Таблетки

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок