Івермектин таблетки 10 шт. строк до 06.2024 Ivermectin 6 Mg Tablet USP оригінальний антипаразитарні препарати для людей, Індія.

Відкласти
Артикул: Covimectin-6
Характеристики

Количество в упаковке   —   10

Форма выпуска   —   Таблетки

150 грн./шт.
У наявності

Термін придатності до 06.2024

Ivermectin – один з відомих анти паразитарних препаратів, який вже досить давно використовується в медицині та має доведену ефективність. У 2015 році вченим Кемпбеллу і Омурі  була присуджена Нобелівська премія з фізіології та медицини за відкриття авермектину «похідні якого докорінно знизили частоту річкової сліпоти та лімфатичного філяріїдозу, а також показали ефективність щодо зменшення кількості інших паразитарних хвороб».

Івермектин для людей використовується у випадку зараження різними паразитами. До списку входять головні воші, короста, річкова сліпота (онхоцеркоз), стронгілоїдоз, трихоцефальоз, аскаридоз та лімфатичний філяріїдоз. Проте, треба бути обережними із використанням цього препарату. Він є ефективним лише для боротьби із деякими видами паразитів. Тому, перед тим, як почати вживати ліки, варто проконсультуватися з лікарем.

Який принцип дії має івермектин для людини? Він селективно зв’язується і з високою спорідненістю до глутамат-керованих хлорид-іонів канали в м’язах безхребетних та нервових клітин мікрофілярій. Цей процес викликає збільшення проникності клітинної мембрани для іонів хлору та призводить до гіперполяризації клітини, що призводить до паралічу та загибелі паразита.

Івермектин для людей купити у формі таблеток ви можете на нашому сайті. Препарат вироблений в Індії і має доведену ефективність, яка підтверджена конкретними дослідженнями. Проте, перед прийомом ліків, потрібно проконсультуватися з лікарем, який поставить діагноз та визначить необхідне вам дозування.

Количество в упаковке   —   10

Форма выпуска   —   Таблетки

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок