Альбендазол - Albendazole IP Zelvac AB 400 MG антипаразитарный препарат, Індія

Відкласти
Характеристики

Количество в упаковке   —   10

Форма выпуска   —   Таблетки

250 грн./шт.
Під замовлення

Альбендазол – антипротозойний та антигельмінтний лікарський засіб із групи бензимідазолу карбомату. Препарат ефективно діє проти деяких форм глистів, які можуть паразитувати в людському організмі. Засіб впливає як на кишкові, так і на тканинні паразити у всіх формах: яйця, личинки та дорослі особини.

Альбендазол для людей ефективний проти таких кишкових паразитів:

  • Нематоди ;

  • Цистоди;

  • Трематоди;

  • Протозої.

Альбендазол 400 mg може використовуватись для лікування багатьох хвороб, які пов’язані дією деяких форм глистів, в тому числі і лямбліозу у дітей. Також препарат підійде для лікування нейроцистицеркозу, капіляріозу, гнатостомозі. Але перед застосуванням препарат варто проконсультуватись з лікарем.

Альбендазол для дорослих знищує цисти або значно зменшує їх розміри у пацієнтів із гранулярним ехінококозом. Після лікування цим препаратом кількість нежиттєздатних цист збільшується до 90% порівняно з 10% у хворих, які не приймали ліків. Після застосування альбендазолу при цистах, які спричинені Echinococcus multilocularis, повне видужування виявлено у меншої частини пацієнтів, у більшості – покращення загального стану або стабілізацію захворювання.

Альбендазол оригінальний препарат виробництва Індії доступний до замовлення на нашому сайті. Ми співпрацюємо лише з кращими виробниками, чиї ліки мають доведену ефективність та користуються популярністю по всьому світу.

Количество в упаковке   —   10

Форма выпуска   —   Таблетки

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок