Sport Concept - Вітамінний Комплекс Спорт - підтримує витривалість до фізичних вправ. ZADE VITAL

Відкласти
Артикул: 0303088017
Характеристики

Количество   —   60

Количество в упаковке   —   60

Тип   —   Капсулы

Форма выпуска   —   Капсулы

846 грн.
У наявності

Zade Vital® Combo Sport Вітамінний Комплекс Спорт використовується в якості харчової добавки для людей, інтенсивно займаються спортом, а також для задоволення повсякденних потреб організму Омега-3-9, вітаміни (A, D, E), мінералах і мікроелементах.
Підтримка контролю ваги на додаток до фізичних вправ
· Підтримує здоров'я суглобів і серця
· Підтримує травне здоров'я
· Zade Vital Sport Concept: підходить для спортсменів: кожна блістерна упаковка містить 4 щоденні харчові добавки: масло зародків пшениці холодного віджиму, сафлорова олія холодного віджиму, лляна олія холодного віджиму і риб'ячий жир Омега-3. В сукупності вони допомагають підвищити витривалість. Може використовуватися в якості харчової добавки, яка допомагає організму отримувати омега-3-9, вітаміни (A, D, E), мінерали і мікроелементи.
Масло зародків пшениці: Масло зародків пшениці, яке також називається природним джерелом енергії, містить незамінні жирні кислоти. Воно містить вітаміни А і D за своєю природою, а також високий рівень вітаміну E. Воно допомагає уповільнити вікові зміни і підтримує імунну систему завдяки своїм антиоксидантним властивостям. Олія з зародків пшениці є цінним джерелом октакозанола і поликозанола. Октакозанол і поликозанол допомагають оптимізувати серцево-судинні функції і регулювати баланс холестерину в крові. Поликозанольные препарати також можуть бути використані як ліки проти втоми. Оскільки масло зародків пшениці підтримує підвищення фізичної працездатності людей, які потребують більшу кількість енергії, його можна додати до щоденних раціонів спортсменів, підлітків, які готувалися до іспитів, або людей, що працюють інтенсивно і мають проблеми із загальною втомою. (1 капсула 9 ккал)
Лляне масло: Льняна олія є багатим джерелом альфа - ліноленової кислоти (ALA), яка є жирною кислотою Омега-3. Захищає здоров'я серця і підтримує систему кровообігу завдяки жирним кислотам Омега-3, які воно містить. Дослідження показує, що споживання лляної олії, яка містить високі рівні альфа-линоленовых кислот, знижує рівень загального холестерину в крові і рівень холестерину ЛПНЩ (поганий холестерин) у людей з гіперліпідемією. Лляна олія допомагає усунути запалення і може також використовуватися для захисту здоров'я кісток за рахунок збільшення абсорбції кальцію і в якості підтримки при лікуванні остеопорозу завдяки вмісту жирних кислот Омега-3. Крім того, його можна використовувати в якості підтримки при лікуванні хронічного запору завдяки вмісту в ньому речовин. (1 капсула 9 ккал)
Сафлорова олія: Дослідження показали, що сафлорова олія, що містить незамінні жирні кислоти у великих кількостях, має гіполіпідемічну дію. Іншими словами, воно знижує рівень жиру. Завдяки тому, що воно допомагає зменшити співвідношення жирів в організмі за допомогою CLA (кон'югованих линоелновой кислоти), яку воно містить, сафлорова олія може бути включено до багатьох програм дієти і фізичних зарядок. Збільшуючи швидкість метаболізму, воно може допомогти регулювати баланс між жиром і м'язами, а також допомагає схуднути. (1 капсула 9 ккал)
Риб'ячий жир Омега-3: для дорослих Вчені вважають, що риб'ячий жир Омега-3 необхідна для всіх віків, особливо для спортсменів. Відзначається, що використання Омега-3 сприяє зменшенню жирових тканин і збільшення м'язових тканин в організмі. Продемонстровано його ефекти, що знижують микровоспаления, що виникає після занять спортом і пов'язаних з ним ушкоджень. Стверджується, що використання доповнення Омега-3 у людей, які регулярно займаються спортом для регулювання складу тіла та зниження ризику серцево-судинних захворювань, має важливе значення. (1 капсула 9 ккал)
  100% холодного отжима (за исключением рыбьего жира Омега-3, арахисового масла и масла лесного ореха), Без ГМО, Кошерный и Халяль, Без молочных продуктов, Без глютена, Без натрия.
Важная информация
Направления:
Рекомендуемая дозировка принимать по 1 капсуле в день в качестве пищевой добавки для взрослых. Капсулы следует проглатывать с достаточным количеством воды, не раздавливая и не разжевывая.
Упаковка:
1000 мг 60 мягких гелей, 120 мягких капсул в блистерной форме. Название пакета также написано шрифтом Брайля.
Предупреждения:
Не превышать рекомендуемую суточную дозу администрации. Биологически активные добавки не могут заменить нормальное питание. Хранить в недоступном для детей месте и хранить в оригинальной упаковке. Не может использоваться для профилактики или лечения заболеваний. Пожалуйста, проконсультируйтесь с врачом перед использованием, и если есть подозрение на заболевание, вы принимаете лекарства по рецепту, беременны или кормите грудью. Не покупайте поврежденные или открытые контейнеры. Обратитесь к врачу, если наблюдается нежелательный эффект. Споживачам антикоагулянтных препаратів рекомендується проконсультуватися з лікарем. З-за природи інгредієнтів в цьому продукті можуть виникати природні зміни кольору, опади, затвердіння або помутніння.
Если вы принимаете антикоагулянты, такие как аспирин, Xarelto, Pradaxa и Clexane, не превышайте 3000 миллиграммов в день.
Если вы принимаете варфарин, проконсультируйтесь с врачом перед использованием. Прекратите использование продукта за 1 неделю до любой операции.
Уведомление об аллергии:
Не содержит орехов. Изготовлено на оборудовании, которое использовалось для изготовления продуктов, содержащих орехи. Мягкие капсулы с рыбьим жиром содержат рыбий жир. Масло зародышей пшеницы не содержит глютен. Не следует использовать людям с аллергией на какие-либо ингредиенты.
Цей продукт не призначений для лікування, профілактики, лікування або діагностики будь-яких захворювань.

Количество   —   60

Количество в упаковке   —   60

Тип   —   Капсулы

Форма выпуска   —   Капсулы

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок