Combo Women - комплекс для жінок. Підтримує здоров'я кісток, імунну систему, здоров'я серця.

Відкласти
Артикул: 0303092017
Характеристики

Вес   —   100

Количество в упаковке   —   60

Объем   —   60

Тип   —   Капсулы

Форма выпуска   —   Капсулы

846 грн.
У наявності

· Підтримує здоров'я кісток *

· Підтримує імунну систему *

· Підтримує здоров'я серця *

· Підтримує здоров'я шлунково-кишкового тракту *

· Zade Vital Concept Women: Кожна блістерна упаковка містить 4 щоденні харчові добавки: олія насіння граната холодного віджиму, масло чорного кмину холодного віджиму, лляна олія холодного віджиму і риб'ячий жир Омега-3. Разом взяті вони допомагають підтримувати здоров'я жінок. Може використовуватися в якості харчової добавки для забезпечення організму омега-3-9, вітаміни (A, D, E), мінералами та мікроелементами.

· Гранат Олія насіння: Гранат олія насіння допомагає поліпшити здоров'я шкіри завдяки своїм антивіковим і протизапальним властивостям, підтримка здорового баланс гормонів, зменшує перепади настрою і припливи пов'язані з менопаузою.

· Масло насіння  чорного кмину: масло чорного кмину - це фіксоване масло, отримане з допомогою нашого унікального методу холодного віджиму. Він багатий незамінними жирними кислотами та проявляє антиоксидантні, імуномодулюючі функції і ефекти, регулює рівень ліпідів в крові і використовується в якості підтримки лікування алергічного риніту. Масло чорного кмину підтримує імунну систему і підтримує нормальний рівень ліпідів і цукру в крові.

· Лляне масло: завдяки концентрації омега-3 жирних кислот лляне насіння можна використовувати для підтримки здоров'я серця і серцево-судинної системи. Крім того, його можна використовувати для захисту здоров'я кісток, оскільки воно збільшує абсорбцію кальцію і в якості підтримки при лікуванні остеопорозу. Він також може бути використаний для полегшення випадкових запорів у поєднанні з існуючим лікуванням.

· Омега-3 риб'ячий жир: Встановлено, що у дорослих риб'ячий жир Омега-3 можна використовувати в цілях зниження ризику серцево-судинних та ендокринних захворювань, таких як хвороба коронерной артерії, гіперхолестеринемія, гіпертригліцеридемія і діабет, а пов'язаних з ними ризиків раптової смерті, його можна використовувати для підтримки серця, мозку, суглобів, настрою і психічного стану шкіри і волосся.

·  100% холодного віджиму (за винятком риб'ячого жиру Омега-3, арахісового масла і олії лісового горіха), Без ГМО, Кошерний і Халяль, Без молочних продуктів, Без глютену, Без натрію, Перевірено третьою стороною.

Важлива інформація

Напрями:

Рекомендоване дозування приймати по 1 капсулі в день в якості харчової добавки для дорослих. Капсули слід проковтувати з достатньою кількістю води, не розчавлюючи і не розжовуючи.

Упаковка:

1000 мг 60 м'яких капсул у блістерній формі. Назва пакету також написаний шрифтом Брайля.

Попередження:

Не перевищувати рекомендовану добову дозу адміністрації. Біологічно активні добавки не можуть замінити нормальне харчування. Зберігати в недоступному для дітей місці і зберігати в оригінальній упаковці. Забороняється використовувати для профілактики або лікування захворювань. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем перед використанням, і якщо у вас є або є підозра на захворювання, ви приймаєте ліки за рецептом, вагітні або годуєте грудьми. Не купуйте пошкоджені або відкриті контейнери. Зверніться до лікаря, якщо спостерігається небажаний ефект. Споживачам антикоагулянтных препаратів рекомендується проконсультуватися з лікарем. Через природу інгредієнтів в цьому продукті можуть виникати природні зміни кольору, опади, затвердіння або помутніння.

Якщо ви приймаєте антикоагулянти, такі як аспірин, Xarelto, Pradaxa і Clexane, не перевищуйте 3000 міліграмів на день.

Якщо ви приймаєте варфарин, проконсультуйтеся з лікарем перед використанням. Припиніть використання продукту за 2 тижні до операції.

Повідомлення про алергії:

Не містить горіхів. Виготовлено на обладнанні, яке використовувалося для виготовлення продуктів, що містять горіхи. М'які капсули з риб'ячим жиром містять риб'ячий жир. Не слід використовувати людям з алергією на будь-які інгредієнти.

* Ці заяви не були оцінені FDA. Цей продукт не призначений для лікування, профілактики, лікування або діагностики будь-яких захворювань.

Вес   —   100

Количество в упаковке   —   60

Объем   —   60

Тип   —   Капсулы

Форма выпуска   —   Капсулы

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок