Вітаміни для розвитку і підтримки підлітків. Concept Developing Teens - Supports Developing Teens

Відкласти
Артикул: 0303094016
Характеристики

Количество в упаковке   —   60

Форма выпуска   —   Капсулы

846 грн.
У наявності

Zade Vital® Combo Teens / Junior використовується в якості харчової добавки для задоволення щоденних потреб організму в Омезі-3-9, вітамінах (A, D, E), мінералах і мікроелементах протягом підліткового періоду, для поліпшення психічного здоров'я і підтримки імунної системи.

Підтримує психічне здоров'я
Підтримує імунну систему
Підтримує здоров'я мозку і когнітивний розвиток
Zade Vital Concept Teens:
кожна блістер містить 4 щоденні харчові добавки: масло чорного кмину холодного віджиму, масло волоського горіха холодного віджиму, арахісове масло і риб'ячий жир Омега-3.
Масло насіння чорного кмину: Масло чорного кмину багате незамінними жирними кислотами і використовується як антиоксидант і підсилювача імунної системи і підтримки при лікуванні алергічного риніту. (1 капсула 9 ккал)
Масло волоського горіха: Для дітей масло волоського горіха є одним з найважливіших джерел живлення, яке підтримує психічне здоров'я і допомагає розвивати когнітивні функції. Завдяки вмісту Омега-3 його можна використовувати для підтримки здоров'я мозку. (1 капсула 8 ккал)
Олія арахісова: Позитивно виляння на сердечночочудістую систему. Також в деяких дослідженнях наголошується, що арахісове масло можна використовувати в якості підтримки для поліпшення апетиту. (1 капсула 9 ккал)
Риб'ячий жир Омега-3 для дітей: Відзначається, що добавку Омега-3 можна використовувати в якості підтримки для зменшення частоти захворювань дихальних шляхів, таких як астма, запобігання інсулінорезистентності у дітей з ожирінням, а також у дітей з дефіцитом уваги та синдромом гіперактивності, і для зміцнення імунної системи. (1 капсула 10 ккал)
Щоденна дієтична добавка: Zade Vital Daily Health Pack для підтримки що розвиваються підлітків можна використовувати в якості харчової добавки, щоб допомогти задовольнити щоденну потребу організму в омега 3-9, вітамінах (A, D, E), мінералах і мікроелементах в підлітковому віці.
100% холодного віджиму (за винятком риб'ячого жиру Омега-3, арахісового масла і масла лісового горіха), без ГМО, кошерний, халяль, тестування третьої сторони.
Важлива інформація
напрямки:
Рекомендована доза - одна капсула з кольоровою кодуванням в день в якості біологічно активної добавки для дорослих. Капсули слід ковтати з достатньою кількістю води, не роздавлюючи і не розжовуючи.

упаковка:
1000 мг 60 м'яких капсул в блістерній формі. Назва пакета також написано шрифтом Брайля.

попередження:
Не перевищувати рекомендовану добову дозу адміністрації. Біологічно активні добавки не можуть замінити нормальне харчування. Зберігати в недоступному для дітей місці і зберігати в оригінальній упаковці. Не може використовуватися для профілактики або лікування захворювань. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем перед використанням, і якщо у вас є або є підозра на захворювання, ви приймаєте ліки за рецептом, вагітні або годуєте грудьми. Не купуйте пошкоджені або відкриті контейнери. Зверніться до лікаря, якщо спостерігається небажаний ефект. Споживачам антикоагулянтних препаратів рекомендується проконсультуватися з лікарем. Через природу інгредієнтів в цьому продукті можуть виникати природні зміни кольору, опади, затвердіння або помутніння.

Якщо ви приймаєте антикоагулянти, такі як аспірин, Xarelto, Pradaxa і Clexane, що не перевищує 3000 міліграмів на день.

Якщо ви приймаєте варфарин, проконсультуйтеся з лікарем перед використанням. Припиніть використання продукту за 2 тижні до операції.

Повідомлення про алергію:
Містить арахісове масло і масло волоського горіха. Виготовлено на обладнанні, яке використовувалося для виготовлення продуктів, що містять горіхи. Капсули риб'ячого жиру містять жирової жир. Не слід використовувати людям з алергією на будь-які інгредієнти.

* Ці заяви не були оцінені FDA. Цей продукт не призначений для лікування, профілактики, лікування або діагностики будь-яких захворювань.

Количество в упаковке   —   60

Форма выпуска   —   Капсулы

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок