Алфлутоп 10 ампул оригінал.

Хiт
Відкласти
Характеристики

Количество слоев   —   Трехслойная

1 490 грн./шт.
У наявності

Алфлутоп – це препарат, який відноситься до групи хондропротекторів (засобів для лікування опорно-рухового апарату). Він стимулює вироблення гіалуронової кислоти, інгібітує ферменти, які при різних патологіях руйнують хрящову тканину. Додатково воно перешкоджає синтезу прозапальних медіаторів (цитокінів), завдяки чому значно знижується інтенсивність прояву запальних процесів.

Основною діючою речовиною у препараті афлутоп є біоактивний концентрат з дрібної морської риби. Крім того, в його складі є хондроїтиносульфат – важливий компонент суглобового хряща та синовіальної тканини. Ця поживна речовина допомагає забезпечувати підтримку здорового стану та нормальної гнучкості суглобової тканини та сприяє належній рухливості та комфорту суглобів

Препарат алфлутоп випускається у вигляді розчину для ін’єкцій в ампулах по 1 мл. Він уповільнює біосинтез медіаторів запалення, включаючи прозапальні цитокіни. Через ці процеси відбувається виражена протизапальна та аналгезивна дія, яка проявляється на 8-10-й день лікування.

Найчастіше афлутоп використовується для лікування травм різних суглобів, артроза дрібних суглобів, остеоартрозу різної локалізації. Також він може використовуватись в реабілітаційному періоді після оперативних втручань, які стосуються суглобів та хрящів.

Купити алфлутоп ви можете на нашому сайті. Але не варто використовувати його без попередньої консультації з лікарем. З обережністю використовувати препарат людям з обтяженим алергологічним анамнезом.

Количество слоев   —   Трехслойная

Переглянуті товари

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок