Вітамін Е Vitamin E 30 м'яких капсул в блістерній упаковці

Відкласти
Характеристики

Количество в упаковке   —   30

Форма выпуска   —   Капсулы

305 грн.
У наявності

Харчова добавка, що містить вітамін Е

  • Вітамін Е має потужні антиоксидантні властивості і антивіковими властивостями; його можна використовувати в якості підтримки при лікуванні безпліддя, для підвищення фізичної та сексуальної активності і для видалення м'язових спазм.
  • Було зазначено, що вітамін Е, який, як відомо, захищає нерви, може використовуватися в якості підтримки при лікуванні периферичної нейропатії (пошкодження нервів), хвороби Паркінсона, судинної деменції і хвороби Альцгеймера.
  • Також зазначено, що вітамін Е може використовуватися в якості підтримки при лікуванні порушень зору, таких як ретинопатія, катаракти і дегенерація макули ..
  • Він захищає клітини від ушкодження кисневими радикалами.
  • Підтримує імунну систему.
  • Вітамін Е - жиророзчинний вітамін, який має суттєвий антиоксидантну і радіопротекторну дію, бере участь в біосинтезі гема і білків, проліферації клітин та інших найважливіших процесах клітинного метаболізму.
  • Вітамін Е покращує споживання тканинами кисню. Надає ангіопротекторну дію, впливаючи на тонус і проникність судин, стимулюючи утворення нових капілярів.
  • Імуномодулюючий ефект вітаміну Е зумовлений стимуляцією Т-клітинного та гуморального імунітету.

Токоферол незамінний для нормальних репродуктивних процесів: запліднення, розвитку плода, формування і функціонування статевої системи.

У складі комплексної терапії:

для попередження патології ембріонального розвитку, вроджених аномалій (вад розвитку) плоду;
загрози переривання вагітності;
порушень менструального циклу, крауроза вульви, клімактеричних розладів;
перцептивних розладів слуху;
атрофічних процесів в слизовій оболонці дихальних шляхів;
дегенеративних і проліферативних змін в суглобах і фіброзної тканини хребта і великих суглобів; м'язової слабкості внаслідок дискогенних блокад при захворюваннях міжхребцевого диска, склеродермії, червоного вовчака, ревматоїдного артриту, інших системних захворювань сполучної тканини;
неврастенії з виснаженням, переважно дистрофії м'язів і атрофії м'язів, вторинної м'язової слабкості і міопатії при хронічному артриті;
вегетативних розладів;
деяких ендокринних розладів;
деяких серцево-судинних захворювань;
атрофічних процесів в слизовій оболонці травної системи, розладів харчування, синдрому мальабсорбції, аліментарної анемії, хронічного гепатиту;
деяких пародонтопатій;
захворювань очей;
шкірних захворювань: дерматитів, трофічних виразок, псоріазу, екземи;
при пластичної індурації пеніса, баланіте, порушення лібідо, порушення функцій статевих залоз у чоловіків, розладі сперматогенезу і потенції у чоловіків, безплідді (в поєднанні з вітаміном А).
30 м'яких капсул в блістерній упаковці
Mg 400 МО вітаміну Е в кожній капсулі

Характеристики
Не містить трансжирів. Кошерне - Халяль

Інструкція по використанню
Рекомендується вживати по 1 капсулі в день. Капсули слід ковтати, запиваючи достатньою кількістю води, не подрібнюючи та не розжовуючи в роті.

попередження
Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Додаткові продукти не можуть замінити нормальне харчування. Зберігати в недоступному для дітей місці і в оригінальній упаковці. Зберігати при кімнатній температурі нижче 25 ° C у щільно закритому, захищеному від світла місці. Це не ліки. Не використовується для профілактики або лікування захворювань. Проконсультуйтеся з лікарем під час вагітності та годування груддю, а також у разі хвороби або прийому ліків. Не купуйте розрізані або відкриті упаковки. Якщо спостерігається несподіваний ефект, зверніться до лікаря.

Попередження про алергію
Не містить горіхів. Перед тим, як приступити до приготування цього продукту, обладнання слід залити горіхами і так далі. Використовується для продуктів, що містять. Його не слід використовувати тим, хто чутливий до будь-якого з речовин, що входять до його складу.

Количество в упаковке   —   30

Форма выпуска   —   Капсулы

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок