Омега-3 риб'ячий жир в капсулах 30

Відкласти
Характеристики

Количество в упаковке   —   30

Форма выпуска   —   Капсулы

240 грн.
У наявності

Підтримує функції серця, імунітету і суглобів *

  • Високоякісна продукція: виробляється у відповідності зі стандартами GMP (Good Manufacturing Practices) з використанням високоякісних інгредієнтів. Омега-3 містить велику кількість EPA і DHA.
  • Когнітивна функція: риб'ячий жир Омега-3 підтримує правильну неврологічну функцію, підтримання клітинної мембрани, регулювання настрою і вироблення гормонів у дорослих. *
  • Захист серця: добавки з риб'ячим жиром Омега-3 допомагають знизити ризик серцево-судинних захворювань і зміцнити імунну систему завдяки своїм здібностям зменшувати запалення. 
  • Без штучних інгредієнтів: Без ГМО, Кошерний і Халяль, Без молочних продуктів, Без глютену, Без натрію, Перевірено третьою стороною.

 

Наш організм здатний виробляти більшість жирів, крім омега-3 жирних кислот. Коли мова йде про цих незамінних жирах, ми можемо отримувати їх з продуктів і / або добавок Омега-3, які, як вважається, допомагають знизити ризик серцевих захворювань завдяки їх здатності знижувати запалення.

Вони також підтримують правильну неврологічну функцію, підтримання клітинної мембрани, регулювання настрою і вироблення гормонів.

Існують дві структурні форми риб'ячого жиру: «етиловий ефір» і «тригліцерид». Триглицеридные форми є природними формами, тому їх абсорбція і біодоступність вище, ніж у форм етилового ефіру. Серія риб'ячого жиру Zade Vital® Premium Omega 3 розроблена у формі тригліцеридів для кращої якості.

Сировина, що використовується для продуктів Zade Vital® Omega 3 Fish Oil, отримано з норвезьких глибоководних риб з високим рівнем виробництва. Наш риб'ячий жир не містить важких токсичних елементів, таких як миш'як, свинець і ртуть.

Випробуйте силу середземноморського, егейського і чорноморського регіонів з першими по-справжньому багатими поживними речовинами маслами для жінок і чоловіків. Все насіння без ГМО вирощуються природним шляхом, при цьому використовуються м'які, без хімікатів, чисті методи холодного віджимання, щоб гарантувати, що чисті олії зберігають і зберігають всі поживні речовини, тому ми можемо передати їх вам!

 

Важлива інформація

Напрями:

Рекомендоване дозування становить 1-3 капсули на день в якості біологічно активної добавки для дорослих. Капсули слід проковтувати з достатньою кількістю води, не розчавлюючи і не розжовуючи.

Упаковка :

900 мг 50 капсул у м'яких формах. 900 мг 30 м'яких капсул. Назва пакету також написаний шрифтом Брайля.

Попередження:

Не перевищувати рекомендовану добову дозу адміністрації. Біологічно активні добавки не можуть замінити нормальне харчування. Зберігати в недоступному для дітей місці і в оригінальній упаковці. Не може використовуватися для профілактики або лікування захворювань. Проконсультуйтеся з лікарем, якщо ви вагітні або годуєте грудьми або коли використовуєте супутні препарати для інших умов. Не купуйте пошкоджені або відкриті контейнери. Зверніться до лікаря, якщо спостерігається небажаний ефект.

Якщо ви приймаєте антикоагулянти, такі як аспірин, Xarelto, Pradaxa і Clexane, не перевищуйте 3000 міліграмів на день.

Якщо ви приймаєте варфарин, проконсультуйтеся з лікарем перед використанням. Не приймайте, якщо ви вагітні або плануєте операцію на жовчному міхурі. Припиніть використання продукту за 2 тижні до будь-якої операції.

Повідомлення про алергії:

Містить риб'ячий жир. Не слід застосовувати людям, страждаючим алергією на будь-які інгредієнти. Не містить горіхів. Обладнання, використане для приготування цього продукту, раніше використовувалося для продуктів, що містять фундук і т. Д.

* Ці заяви не були оцінені FDA. Цей продукт не призначений для лікування, профілактики, лікування або діагностики будь-яких захворювань.

Количество в упаковке   —   30

Форма выпуска   —   Капсулы

Переглянуті товари

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок