Мультивітаміни - Multivitamin Herbal 30 капсул. ZADE VITAL

Відкласти
Характеристики

Количество в упаковке   —   30

266 грн.
У наявності

Харчова добавка, що містить вітаміни (13 вітамінів, 9 мінералів, коензим-Q10, L-карнітин, екстракт оливкового листя + женьшень Panax)

Вітаміни і мінерали відіграють допоміжну роль у багатьох системах організму. Підтримання нормального рівня важливо для здорового способу життя.

Тіамін (вітамін B1): сприяє нормальному метаболізму утворення енергії, нормальному функціонуванню нервової системи, нормальним психологічним функціям і нормальній роботі серця.
Рибофлавін (вітамін B2): сприяє нормального метаболізму утворення енергії, нормальному функціонуванню нервової системи, захисту нормальної слизової оболонки, захисту нормальних червоних кров'яних тілець, захист нормальної шкіри, нормального зору, нормального метаболізму заліза, захисті клітин від окислювального стресу, зниження стомлюваності і стомлюваності. ,
Ніацин (вітамін B3): сприяє нормальному метаболізму утворення енергії, нормальному функціонуванню нервової системи, нормальним психологічним функціям, захист нормальної слизової оболонки, захист нормальної шкіри, зниження втоми і виснаження.
Пантотенова кислота (вітамін B5): сприяє нормальному метаболізму утворення енергії, нормального синтезу і метаболізму стероїдних гормонів, вітаміну D і деяких нейротрансмітерів, зниження стомлюваності і стомлюваності, нормальної розумової працездатності.
Піридоксин (вітамін B6): нормальний синтез цистеїну, нормальний метаболізм вироблення енергії, нормальне функціонування нервової системи, нормальний метаболізм гомоцистеїну, нормальний метаболізм білків і глікогену, нормальні психологічні функції, нормальне утворення червоних кров'яних тілець, нормальна функція імунної системи, зниження стомлюваності і стомлюваності, сприяє регуляції гормональної активності.
Біотин (вітамін B7):Він сприяє нормальному метаболізму виробництва енергії, нормальному функціонуванню нервової системи, нормального метаболізму макроелементів, нормальним психологічним функціям, захист нормального волосся, захист нормальної слизової оболонки, захист нормальної шкіри.
Вітамін B12: сприяє нормальному метаболізму виробництва енергії, нормальному функціонуванню нервової системи, нормального метаболізму гомоцистеїну, нормальним психологічним функціям, нормальному утворенню червоних кров'яних тілець, нормальному функціонуванню імунної системи, зниження стомлюваності і виснаження. Він відіграє роль у поділі клітин.
Аскорбінова кислота (вітамін С):Він допомагає підтримувати нормальну функцію імунної системи під час і після інтенсивних фізичних вправ, а також утворення нормального колагену, необхідного для нормальної функції кровоносних судин, шкіри, зубів, ясен, хрящів та кісток. Він сприяє нормальному функціонуванню нервової системи, нормальної психологічної функції, нормальному функціонуванню імунної системи, захист клітин від окислювального стресу та зниження стомлюваності і стомлюваності. Збільшує засвоєння заліза.
Вітамін А: сприяє нормальному метаболізму заліза, захист нормальної слизової оболонки, захист нормальної шкіри, захист нормального зору, нормальної функції імунної системи. Вітамін А відіграє роль у специфікації клітин.
Вітамін Д:Він сприяє нормальному засвоєнню і використанню кальцію і фосфору, нормального рівня кальцію в крові, захист кісток, функції м'язів, зубів, нормальної функції імунної системи. Вітамін D відіграє роль у поділі клітин.
Мідь: сприяє захисту нормальних сполучних тканин, нормального метаболізму виробництва енергії, нормального функціонування нервової системи, нормальної пігментації волосся і шкіри, нормального транспорту заліза в організмі, нормальному функціонуванню імунної системи, захист клітин від окисного стресу.
Хром: сприяє нормальному метаболізму макронутрієнтів та підтримання нормального рівня глюкози в крові.
Марганець:Він сприяє нормальному метаболізму виробництва енергії, захисту нормальних кісток, нормального утворення сполучної тканини і захисту клітин від окисного стресу.
Молібден: сприяє нормальному метаболізму сірковмісних амінокислот.
Селен: сприяє нормальному утворенню сперматозоїдів, захист нормального волосся, захист нормальних нігтів, нормальної функції імунної системи, нормальної функції щитовидної залози, захисті клітин від окисного стресу.

Назва компонента 30 твердих капсул у блістеріУ кожній капсулі 20 шипучих таблетокУ кожній таблетці шипучою
біотин 75 мкг 150 мкг
Фолієва кислота Quatro   100 мкг
Вітамін B1 1,10 мг 1,4 мг
Вітамін В2 (рибофлавін) 1,40 мг 1,6 мг
Вітамін В3 (ніацин) 20 мг 18 мг
Вітамін B5 (пантотенова кислота) 10 мг 6 мг
Вітамін B6 (піридоксин) 2 мг 2 мг
Вітамін B12 (метилкобаламін) 10 мкг 2,5 мкг
Вітамін C 80 мг 100 мг
Вітамін А 800 мкг  
Вітамін D3 5 мкг 400 МО 10 мкг
Вітамін Е 13,80 мг 12 мг
Вітамін К2 (менахінон-7) 11 мкг 11,25 мкг
     
Залізо (глюконат) 5 мг 7 мг
Глюкозаминовая сіль фолат (6s) -5-метилтетрагидрофолиевой кислоти 50 мкг  
мідь 1 мг 1 мг
хром 50 мкг 40 мкг
бор 150 мкг  
йод 75 мкг 150 мкг
Цинк (цитрат) 5 мг 10 мг
Манга 2 мг  
молібден 50 мкг 50 мкг
Селен 55 мкг 55 мкг
L-карнітин 50 мг  
Женьшень Panax 50 мг  
Коензим Q10 5 мг 5мг
Екстракт оливкового листя 50 мг 20 мг
кальцій   150 мг
магнієвий   60 мг
марганцю   2 мг

Характеристики


Кошерне без глютену - Халяль

Інструкція по використанню

Рекомендується приймати по 1 капсулі / шипучою таблетці в день. Капсули слід ковтати, запиваючи достатньою кількістю води, не подрібнюючи та не розжовуючи у роті. Шипучі таблетки слід розчинити в достатній кількості води і випити.

Попередження

Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Додаткові продукти не можуть замінити нормальне харчування. Зберігати в недоступному для дітей місці та в оригінальній упаковці. Зберігати при кімнатній температурі нижче 25 ° C у щільно закритому, захищеному від світла місці. Це не ліки. Не використовується для профілактики або лікування захворювань. Проконсультуйтеся з лікарем під час вагітності та годування груддю, а також у разі хвороби або прийому ліків. Не купуйте розрізані або відкриті упаковки. Якщо спостерігається неочікуваний ефект, зверніться до лікаря.

Попередження про алергії

Не містить горіхів. Перед початком приготування цього продукту обладнання слід наповнити горіхами і т. Д. Використовується для продуктів, що містять. Його не слід використовувати тим, хто чутливий до будь-якої з речовин, що входять до його складу.

Количество в упаковке   —   30

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок