Олія з зародків пщеницы в капсулах - Wheat Germ Oil

Відкласти
Артикул: 0303002016
Характеристики

Количество   —   60

Тип   —   Капсулы

452 грн.
У наявності
  • Зберігайте краще від природи: різниця в силі насіння Zade Vital, 100% холодного віджимання за стандартами GMP, для збереження природних переваг, мінералів і властивостей, які містяться в зародку пшениці
  • Енергія і анти-старіння: Масло зародків пшениці, яке зазвичай використовується в якості природного джерела енергії, багате незамінними жирними кислотами і, зокрема, вітаміном Е, а також допомагає уповільнити наслідки старіння і підтримати імунну систему. *
  • Cardio Health: містить октакозанол і поликозанол, які допомагають оптимізувати серцево-судинні функції і підтримують нормальний рівень холестерину в крові. *
  • Без штучних інгредієнтів: Без ГМО, Кошерний і Халяль, Без молочних продуктів, Без глютену, Без натрію, Перевірено третьою стороною.  

Опис

Зародок пшениці є концентрованим джерелом кількох необхідних поживних речовин, включаючи вітамін Е, фолат (фолієва кислота), фосфор, тіамін, цинк і магній, а також незамінні жирні кислоти і жирні спирти. Підтримує клітинні мембрани всіх тканин людського організму, особливо нервової системи. * Підтримує правильну функцію серцево-судинної системи. * Допомагає захистити матеріал в ядрі клітини від вільних радикалів. *

Відчуйте міць середземноморських, егейських та чорноморських регіонів з першими по-справжньому багатими поживними речовинами маслами для жінок і чоловіків. Все насіння без ГМО вирощуються природним шляхом, при цьому використовуються м'які, без хімікатів, чисті методи холодного віджимання, щоб гарантувати, що чисті олії зберігають і зберігають всі поживні речовини, тому ми можемо передати їх вам!

Всі продукти Zade Vital виробляються з використанням рослин, які вирощуються у відповідності з Належної сільськогосподарської практики (GAP), розробляються в провідних дослідницьких університетах і проводяться у відповідності з міжнародними стандартами належної виробничої практики (GMP).

Поєднуючи силу природної природи з інноваційними методами холодного пресування і дослідженнями університетів і вчених, Zade Vital виробляє і упаковує натуральні продукти, які живлять більш здорові органи і сприяють більш здорового світу. Виносьте Силу в МЕНЕ кожен день.

Важлива інформація

Напрями:

Рекомендована доза становить 2 або 4 капсули в день в якості біологічно активної добавки для дорослих. Капсули слід проковтувати з достатньою кількістю води, не розчавлюючи і не розжовуючи. 

Упаковка:

500 мг 60-30 капсул у блістерній формі. Название пакета также написано шрифтом Брайля.

Предупреждения:

Не превышать рекомендуемую суточную дозу администрации. Биологически активные добавки не могут заменить нормальное питание. Хранить в недоступном для детей месте и хранить в оригинальной упаковке. Не может использоваться для профилактики или лечения заболеваний. Пожалуйста, проконсультируйтесь с врачом перед использованием, и если у вас есть или есть подозрение на заболевание, вы принимаете лекарства по рецепту, беременны или кормите грудью. Не покупайте поврежденные или открытые контейнеры. Зверніться до лікаря, якщо спостерігається небажана реакція. Користувачам антикоагулянтів рекомендується проконсультуватися з лікарем. З-за природи інгредієнтів в цьому продукті можуть виникати природні зміни кольору, опади, затвердіння або помутніння.

Якщо ви приймаєте антикоагулянти, такі як аспірин, Xarelto, Pradaxa і Clexane, не перевищуйте 3000 міліграмів на день.

Якщо ви приймаєте варфарин, проконсультуйтеся з лікарем перед використанням. Припиніть використання продукту за 2 тижні до операції.

Повідомлення про алергії:

Виготовлено із зародків пшениці. Виготовлено на обладнанні, яке використовувалося для виготовлення продуктів, що містять горіхи. Масло зародків пшениці не містить глютен. Не слід використовувати людям з алергією на будь-які інгредієнти.

Без штучного смаку, без крохмалю, без молока, без лактози, без яєць, без горіхів, без арахісу, соєвих бобів, без дріжджів, без риби, без ракоподібних. Без натрію, без глютену, містить пшеницю

Пакетні варіанти:

5 мл х 7 усних флаконів

* Ці заяви не були оцінені FDA. Цей продукт не призначений для лікування, профілактики, лікування або діагностики будь-яких захворювань.

Количество   —   60

Тип   —   Капсулы

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок