Омега 3 Форте Omega 3 Forte 40 капсул. ZADE VITAL.

Відкласти
Характеристики

Количество в упаковке   —   40

Форма выпуска   —   Капсулы

596 грн.
У наявності
  • Підтримує роботу серця, імунної системи та суглобів
  • Продукція високої якості:  виробляється у відповідності зі стандартами GMP (Належна виробнича практика) з високоякісних інгредієнтів. Омега-3 містить велику кількість EPA і DHA.
  • Когнітивні функції: риб'ячий жир Омега 3 підтримує правильну неврологічну функцію, підтримання клітинних мембран, регулювання настрою і вироблення гормонів у дорослих.
  • Захист серця: добавки з риб'ячим жиром з омега-3 допомагають знизити ризик серцевих захворювань і зміцнити імунну систему завдяки їх здатності зменшувати запалення.
  • Без штучних інгредієнтів: без ГМО, кошерного і халяльного, без молочних продуктів, без глютену, без натрію, протестовано сторонніми організаціями.  

Опис

Наш організм здатний виробляти більшу частину необхідних нам жирів, за винятком жирних кислот Омега-3. Що стосується цих незамінних жирів, ми можемо отримати їх з продуктів і / або добавок Омега-3, які, як вважається, допомагають знизити ризик серцевих захворювань з-за їх здатності зменшувати запалення.

Вони також підтримують правильну неврологічну функцію, підтримання клітинних мембран, регулювання настрою і вироблення гормонів.

Є дві структурні форми риб'ячого жиру: «етиловий ефір» і «тригліцерид». Форми тригліцеридів є природними формами, тому їх абсорбція і біодоступність вище, ніж у форм етилового ефіру. Zade Vital® Premium Omega 3 Fish Oil Series розроблені у формі тригліцеридів для кращої якості.

Сировина, що використовується для виробництва риб'ячого жиру Zade Vital® Omega 3, отримано з норвезьких північних глибоководних риб з високими стандартами виробництва. Наш риб'ячий жир не містить важких токсичних елементів, таких як миш'як, свинець і ртуть.

Відчуйте силу регіонів Середземного, Егейського і Чорного морів з першими по-справжньому багатими поживними речовинами маслами насіння для жінок і чоловіків. Все насіння без ГМО вирощуються природним шляхом з використанням щадних, не містять хімікатів, чистих методів холодного віджимання, щоб гарантувати, що чисті олії збережуть і збережуть всі поживні речовини, щоб ми могли передати їх вам!

Важлива інформація

Напрями:

Рекомендована доза становить 1-2 капсули в день в якості харчової добавки для дорослих. Капсули слід ковтати, запиваючи достатньою кількістю води, не подрібнюючи та не розжовуючи.

Упаковка :

40 гельових капсул у вигляді блістерів.

Количество в упаковке   —   40

Форма выпуска   —   Капсулы

Переглянуті товари

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок