Масло лісового горіха 100 мл Hazelnut Oil 100 мл ZADE VITAL

Відкласти
Характеристики

Вес   —   100

Тип   —   Жидкость

Форма выпуска   —   Жидкость

786 грн.
У наявності

Переваги масла лісового горіха

 • Масло лісового горіха, містить вітамін Е, добре допомагає при анемії.
 • Масло лісового горіха можна використовувати при лікуванні стригучого лишаю.
 • При судинних захворюваннях, таких як варикозне розширення вен, масло лісового горіха наносять масажними рухами.
 • Попереджає остеопороз.
 • Він захищає серце, запобігаючи затвердіння вен.
 • Багате кальцієм масло лісового горіха зміцнює структуру зубів.
 • Він підтримує тіло, щоб бути більш енергійним.
 • Це дозволяє активувати репродуктивну систему.
 • Це справило позитивний вплив на безпліддя.
 • Він захищає організм від ризику раку.                                                                                                                                                                                                                                                            Всі продукти Zade Vital виробляються з використанням рослин, які вирощуються у відповідності з Належної сільськогосподарської практики (GAP), розробляються в провідних дослідницьких університетах і проводяться у відповідності з міжнародними стандартами належної виробничої практики (GMP).Поєднуючи силу природної природи з інноваційними методами холодного пресування і дослідженнями університетів і вчених, Zade Vital виробляє і упаковує натуральні продукти, які живлять більш здорові органи і сприяють більш здорового світу. 
 • Важлива інформація

  Напрями:

  Рекомендована доза становить ½ - 1 чайної ложки щодня для дорослих.

  Упаковка:

  3,38 рідкої форми рідкої унції (100 мл). Назва пакету також написаний шрифтом Брайля.

   

  Попередження:

  Не перевищувати рекомендовану добову дозу адміністрації. Біологічно активні добавки не можуть замінити нормальне харчування. Зберігати в недоступному для дітей місці і зберігати в оригінальній упаковці. Не може використовуватися для профілактики або лікування захворювань. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем перед використанням, і якщо у вас є або є підозра на захворювання, що ви приймаєте ліки за рецептом, вагітні або годуєте грудьми. Не купуйте пошкоджені або відкриті контейнери. Зверніться до лікаря, якщо спостерігається небажаний ефект. Користувачам антикоагулянтів рекомендується проконсультуватися з лікарем. З-за природи інгредієнтів в цьому продукті можуть виникати природні зміни кольору, опади, затвердіння або помутніння.

  Якщо ви приймаєте антикоагулянти, такі як аспірин, Xarelto, Pradaxa і Clexane, що не перевищує 3000 міліграмів на день.

  Якщо ви приймаєте варфарин, проконсультуйтеся з лікарем перед використанням. Не приймайте, якщо ви вагітні або плануєте операцію на жовчному міхурі. Припиніть використання продукту за 2 тижні до операції.

  Повідомлення про алергію:
  Виготовлено з волоського горіха. Може містити сліди інших горіхів. Виготовлено на обладнанні, яке використовувалося для виготовлення продуктів, що містять горіхи. Не слід використовувати людям з алергією на будь-які інгредієнти.

  Без штучного смаку, без крохмалю, без молока, без лактози, без яєць, без арахісу, без сої, без пшениці, без дріжджів, без риби, без ракоподібних. Без натрію, без глютену.

  * Ці заяви не були оцінені FDA. Цей продукт не призначений для лікування, профілактики, лікування або діагностики будь-яких захворювань.

Вес   —   100

Тип   —   Жидкость

Форма выпуска   —   Жидкость

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок