Олія з зародків пшениці 100 мл - Wheat Germ Oil 100ml.

Відкласти
Артикул: 0303002016
Характеристики

Вес   —   100

Тип   —   Жидкость

628 грн.
У наявності

Олія з зародків пшениці 100 мл - Wheat Germ Oil 100ml. 

  • Зберігайте краще від природи: різниця в силі насіння Zade Vital, 100% холодного віджимання за стандартами GMP, для збереження природних переваг, мінералів і властивостей, які містяться в зародку пшениці
  • Енергія і анти-старіння: Масло зародків пшениці, яке зазвичай використовується в якості природного джерела енергії, багате незамінними жирними кислотами і, зокрема, вітаміном Е, а також допомагає уповільнити наслідки старіння і підтримати імунну систему. 
  • Cardio Health: містить октакозанол і поликозанол, які допомагають оптимізувати серцево-судинні функції і підтримують нормальний рівень холестерину в крові.
  • Без штучних інгредієнтів: Без ГМО, Кошерний і Халяль, Без молочних продуктів, Без глютену, Без натрію, Перевірено третьою стороною.  

Опис

Зародок пшениці є концентрованим джерелом кількох необхідних поживних речовин, включаючи вітамін Е, фолат (фолієва кислота), фосфор, тіамін, цинк і магній, а також незамінні жирні кислоти і жирні спирти. Підтримує клітинні мембрани всіх тканин людського організму, особливо нервової системи. * Підтримує правильну функцію серцево-судинної системи.  Допомагає захистити матеріал в ядрі клітини від вільних радикалів. 

Відчуйте міць середземноморських, егейських та чорноморських регіонів з першими по-справжньому багатими поживними речовинами маслами для жінок і чоловіків. Все семена без ГМО выращиваются естественным путем, при этом используются мягкие, без химикатов, чистые методы холодного отжима, чтобы гарантировать, что чистые масла сохраняют и сохраняют все питательные вещества, поэтому мы можем передать их вам!

Все продукты Zade Vital производятся с использованием растений, которые выращиваются в соответствии с Надлежащей сельскохозяйственной практикой (GAP), разрабатываются в ведущих исследовательских университетах и ​​производятся в соответствии с международными стандартами надлежащей производственной практики (GMP).

Поєднуючи силу природної природи з інноваційними методами холодного пресування і дослідженнями університетів і вчених, Zade Vital виробляє і упаковує натуральні продукти, які живлять більш здорові органи і сприяють більш здорового світу. Виносьте Силу в МЕНЕ кожен день.

Важлива інформація

Напрями:

Рекомендована доза становить 2 або 4 капсули в день в якості біологічно активної добавки для дорослих. Капсули слід проковтувати з достатньою кількістю води, не розчавлюючи і не розжовуючи. 

Упаковка:

500 мг 60-30 капсул у блістерній формі. Название пакета также написано шрифтом Брайля.

Попередження:
Не перевищувати рекомендовану добову дозу адміністрації. Біологічно активні добавки не можуть замінити нормальне харчування. Зберігати в недоступному для дітей місці і зберігати в оригінальній упаковці. Не може використовуватися для профілактики або лікування захворювань. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем перед використанням, і якщо у вас є або є підозра на захворювання, ви приймаєте ліки за рецептом, вагітні або годуєте грудьми. Не купуйте пошкоджені або відкриті контейнери.

 Зверніться до лікаря, якщо спостерігається небажана реакція. Користувачам антикоагулянтів рекомендується проконсультуватися з лікарем. З-за природи інгредієнтів в цьому продукті можуть виникати природні зміни кольору, опади, затвердіння або помутніння.

Якщо ви приймаєте антикоагулянти, такі як аспірин, Xarelto, Pradaxa і Clexane, не перевищуйте 3000 міліграмів на день.

Якщо ви приймаєте варфарин, проконсультуйтеся з лікарем перед використанням. Припиніть використання продукту за 2 тижні до операції.

Повідомлення про алергії:

Виготовлено із зародків пшениці. Виготовлено на обладнанні, яке використовувалося для виготовлення продуктів, що містять горіхи. Масло зародків пшениці не містить глютен. Не слід використовувати людям з алергією на будь-які інгредієнти.

Без штучного смаку, без крохмалю, без молока, без лактози, без яєць, без горіхів, без арахісу, соєвих бобів, без дріжджів, без риби, без ракоподібних. Без натрію, без глютену, містить пшеницю

* Ці заяви не були оцінені FDA. Цей продукт не призначений для лікування, профілактики, лікування або діагностики будь-яких захворювань.

Вес   —   100

Тип   —   Жидкость

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок