Хетразан Діетилкарбамазин 100 мг Diethylcarbamazine 100 mg

Хiт
Новинка
Відкласти
Характеристики

Форма выпуска   —   Таблетки

Количество в упаковке   —   30

300 грн./шт.
У наявності

Діетілкарбамазін є активна речовина, яка відноситься до групи нематодозів. Засіб з Протигельмітний дією використовується для лікування філяріатозів.
Препарат впливає на нервову і м’язову систему круглих черв’яків, тому він ефективний, якщо необхідно вилікувати гельмінтів виду Loa loa, Brugia Malaya і так далі.

Інструкція по застосуванню препарату

Інструкція стверджує, що препарати, виготовлені на базі Діетікарбамазіна, призначаються при таких гельминтозах:

 • Бругіоз виникає під впливом збудника, званого Brugia malayi, який паразитує в кровоносних судинах. Переносником захворювання є комарі і люди. До головних симптомів відносяться набряки шкірних покривів, біль в районі живота, алергічні реакції, збільшення розмірів лімфатичних вузлів.
 • Онхоцеркоз виникає під впливом збудника Onchocerca volvulus. Паразит живе в лімфатичних вузлах, вражає шкіру і очні яблука.
 • Лоаоз — захворювання, що виникає через паразита Loa loa, який проникає в шар підшкірної жирової клітковини, капіляри легких, периферичні судини. Недуга можна підчепити виключно в африканських тропічних лісах.
 • Вухереріоз провокує паразит під назвою Wuchereria bancrofti, що живе всередині периферичних судин шкірних покривів і кровоносній системі внутрішніх органів. Хвороби притаманні такі симптоми, як збільшення грудних м’язів і статевих органів, набряклість, слоновість, алергічні реакції.
 • Дозування розглянутого препарату безпосередньо залежить від встановленого діагнозу, а також вікової категорії, до якої відноситься пацієнт.


  Форма выпуска   —   Таблетки

  Количество в упаковке   —   30

  Зворотний дзвінок
  Viber
  Telegram
  Facebook
  Instagram

  Зворотний дзвінок