Івермектин таблетки 10 шт. Ivermectin 6 Mg Tablet USP оригінальний антипаразитарні препарат для людей, Індія.

Відкласти
250 грн./шт.
У наявності

Івермектин в таблетках для людей – це оригінальний антипаразитарний препарат виробництва Індії. Його застосовують для лікування багатьох видів заражень паразитами. У людей застосовується для таких паразитарних захворювань, як головні воші, короста, онхоцеркоз (річна сліпота), стронгілоїдоз, трихоцефалоз, аскаридоз і елефантіаз.

Івермектин застосовується у медицині з 1981 року. Сьогодні засіб входить у Приблизний перелік ВООЗ основних лікарських засобів – список найважливіших лікарських засобів, що складається ВООЗ, які вважаються найбільш ефективними та безпечними для задоволення найважливіших потреб у системі охорони здоров’я.

Івермектин таблетки для людини приймаються лише перорально. Препарат швидко всмоктується, максимальна концентрація діючої речовини в плазмі (близько 50 мкг/л) досягається через 4 години після прийому дози 12 мг. Він широко розподіляється по тканинах. Період напіввиведення складає 18 годин. Виводиться засіб практично у всіх випадках із фекаліями.

Купити івермектин в таблетках варто для лікування інфекцій в організмі, які викликані певними паразитами. Перед прийомом ліків варто проконсультуватися з лікарем та уточнити, чи немає у вас протипоказань для використання даного препарату.

Деяким пацієнтам для повного лікування інфекції може знадобитися ще одна доза івермектину. Щоб точно переконатися, що паразити зникли, вам потрібно буде провести дослідження стільця.

Купити івермектин в таблетках для людини 6 mg ви можете на нашому сайті.

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок