Відкласти
850 грн./шт.
У наявності

Празиквантел – це протигельмінтний лікарський засіб. Засіб є похідним хіноліну, широкого спектра дії. Антигельмінтна дія препарату зумовлена тим, що він порушує проникність клітинних мембран гельмінтів для іонів кальцію. Цей процес призводить до швидкої паралізації паразитів та руйнування їх клітинних оболонок. Завдяки пригніченню метаболізму глюкози, паразити гинуть.

Ліки празиквантел активні у відношенні цистосом, печінкових та легеневих трематод. Дія препарату специфічно поширюється лише на трематоди і цистоди; засіб не впливає на нематоди, у тому числі – на філярії.

Перед прийомом празиквантелу потрібно проконсультуватися з лікарем, який поставить вам діагноз. Адже дози призначаються відповідно до специфіки конкретного захворювання. Також ознайомтеся із можливими побічними діями.

Протипоказання до застосування празиквантелу: гіперчутливість до препарату, діти віком до 4 років; не слід лікувати цим препаратом цистицеркоз очей, оскільки руйнування паразитів в оці може призвести до подразнення його тканин. Празиквантел для людей не слід застосовувати спільно з рифампіцином.

Празиквантел для людей купити ви можете в нашому інтернет-магазині. В нашому каталозі представлена велика кількість якісних та ефективних протипаразитарних засобів, які виготовлені в Індії. Ви завжди можете звернутися до наших консультантів, які детально розкажуть про особливість кожного препарату та допоможуть оформити замовлення.    

Переглянуті товари

850 грн.
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок