Клопідогрель 75 мг. та аспірин 150 мг. комбінована терапія

Відкласти
Артикул: Клопидогрель и аспирин
Характеристики

Количество   —   10

Форма выпуска   —   таблетки

150 грн./шт.
У наявності

Ціна 220грн вказана за 1 блістер термін придатності до 2023 року.
Клопідогрель та аспірин: комбінована терапія інсульту та різних ішемічних хвороб

Інсульт – провідна причина захворюваності та передчасної смерті у всьому світі!
Більшість тих, хто вижив після інсульту, продовжують жити з обмеженими можливостями, а вартість тривалого лікування лягає надто важким тягарем на пацієнта та його родину. Інсульт – це захворювання, що вражає артерії, що ведуть до головного мозку. Це відбувається, коли кровоносна судина, що несе кисень та поживні речовини до мозку, розривається або блокується згустком. Через це частина мозку не може отримувати кров (кисень та поживні речовини), тому клітини мозку вмирають.

Інсульт – це захворювання, при якому потрібна негайна медична допомога. Його необхідно швидко діагностувати та лікувати, щоб мінімізувати ушкодження головного мозку. Найефективніший спосіб запобігти інсульту - це підтримання здорового способу життя та управління факторами ризику.

Зміни в способі життя, такі як здорове харчування, відмова від куріння, регулярні вправи, підтримка здорової ваги, можуть допомогти вам оговтатися від інсульту. Крім цих змін життя, необхідно приймати ліки на лікування інсульту.

Після нещодавнього ішемічного інсульту клопідогрель широко застосовується у пацієнтів. Це потужний пероральний антитромбоцитарний засіб, який використовується для лікування ішемічної хвороби серця, цереброваскулярних захворювань та захворювань периферичних судин. Аспірин знижує ризик повторного інсульту приблизно на 20%. Це два різні класи препаратів. Клопідогрель – це антикоагулянтний препарат, а аспірин – нестероїдний протизапальний препарат (НПЗП). Аспірин використовується для зменшення болю, лихоманки та запалення. Він також запобігає згортанню крові і використовується для запобігання серцевому нападу, а також інсульту.

Клопідогрель інгібує агрегацію тромбоцитів синергічно з аспірином. Це антиагрегантні препарати. Тромбоцити – це маленькі клітини крові, які злипаються (злипаються) під час зсідання крові. Ці ліки запобігають утворенню грудок і знижують ймовірність утворення тромбу (тромбозу).

Клопідогрель та Аспірин - Комбінована терапія

Клопідогрель та аспірин у комбінації з фіксованою дозою більш ефективні порівняно з одним аспірином та клопідогрелом у зниженні ризику інсульту та різних ішемічних подій. Клопідогрель інгібує агрегацію тромбоцитів синергічно з аспірином.

У поєднанні з Аспірином Клопідогрель використовується для лікування сильного болю в грудях, нестабільної стенокардії, інфаркту міокарда та інших тяжких серцевих ускладнень.

Значніших переваг можна досягти за допомогою комбінованої терапії при лікуванні інсульту. Завдяки комбінації призначаються низькі дози клопідогрелю та аспірину, що дає більше переваг без збільшення ризику кровотеч.
Комбінація може бути призначена для зниження ризику серцевого нападу та інсульту, якщо ви страждаєте на сильний біль у грудях (нестабільна стенокардія) або перенесли серцевий напад.

Як це працює?

Клопідогрель запобігає злипанню тромбоцитів і, отже, запобігає утворенню згустків. Це ліки від тромбоцитів, які допомагають підтримувати нормальний кровотік.
Клопідогрель - це проліки, метаболіт якого пригнічує агрегацію тромбоцитів. Він метаболізується ферментом CYP450 з утворенням активного метаболіту, який пригнічує агрегацію тромбоцитів. Активний метаболіт клопідогрелю пригнічує зв'язування аденозиндифосфату (АДФ) з його рецептором P2Y12 тромбоцитів, тим самим пригнічуючи агрегацію тромбоцитів.

Аспірин є інгібітором циклооксигенази і запобігає синтезу тромбоксану A2 (TXA2), який є сильнодіючим вазоконстриктором і агрегатором тромбоцитів. Отже, інгібуючи TXA2, він запобігає агрегації тромбоцитів і знижує на 13-19% наслідки серцево-судинних подій.
Клопідогрель інгібує агрегацію тромбоцитів синергічно з аспірином.


Переваги клопідогрелу + аспірину

Клопідогрель + Аспірин використовується для запобігання інсультам та серцевим нападам у людей із серцевими захворюваннями або захворюваннями периферичних судин (захворювання кровообігу).

У поєднанні з аспірином клопідогрель використовується для лікування сильного болю в грудях, нестабільної стенокардії та зупинки серця.
Це допомагає тримати кровоносні судини відкритими та запобігає утворенню тромбів.
Запобігає інфаркту міокарда при захворюванні периферичних артерій.
Вони використовуються для запобігання утворенню тромбів, які утворюють затверділі кровоносні судини (атеротромбоз), що може призвести до серйозних серцевих ускладнень, таких як інсульт, серцевий напад та смерть.
Комбінація може бути призначена для зниження ризику серцевого нападу та інсульту, якщо ви страждаєте на сильний біль у грудях (нестабільна стенокардія) або перенесли серцевий напад.
Дозування та адміні

стрування

Комбінація клопідогрелу та аспірину добре переноситься завдяки зручному режиму дозування один раз на день. Комбінований препарат клопідегрелу та аспірину випускається у формі таблеток.
Доза ліків залежить від різних факторів, таких як вік, тяжкість захворювання, здоров'я пацієнта, особисті фактори ризику і т.д. Доза клопідогрелю та аспірину становить 75 мг і 100 мг відповідно у комбінованому продукті з фіксованою дозою.

Побічні ефекти клопідогрелу + аспірину

Як правило, ця комбінація безпечна і добре переноситься з невеликими побічними ефектами, включаючи кровотечу, жар, головний біль та свербіж шкіри.
Серйозні побічні ефекти цієї комбінації включають кровотечу, яка продовжується протягом тривалого часу, біль у суглобах, інфекції верхніх дихальних шляхів, внутрішньочерепну кровотечу, кров при блюванні, а також сечу.

Попередження та запобіжні заходи

Цей продукт слід використовувати з обережністю у пацієнтів з виразковою хворобою в анамнезі, оскільки через виразку шлунка він може спричинити шлункову кровотечу.
Його не можна використовувати протягом перших двох триместрів вагітності, якщо тільки клінічний стан пацієнтки не потребує лікування клопідогрелом/аспірином.
Між гепарином та клопідогрелом/аспірином існує фармакодинамічна взаємодія, яка може призвести до ризику кровотечі. Тому до нього слід ставитись з обережністю.
Передозування може призвести до збільшення часу кровотечі та ускладнень, пов'язаних із кровотечею. Якщо спостерігаються кровотечі, слід розглянути питання відповідної терапії.
Перед тим, як купити препарат, поспілкуйтеся з лікарем.

Увага!!! Надана інформація не повинна бути розцінена як заміна професійного медичного призначення.

Будь ласка, утримайтеся від використання цієї інформації для самостійної діагностики або лікування без додаткової консультації з лікарем.

Количество   —   10

Форма выпуска   —   таблетки

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок