Гидроксихлорохин 200 15 шт./400 мг. 10 шт. Hydroxychloroquine 200/4000 мг.

Відкласти
Артикул: Hydroxychloroquine 400/10
Характеристики

Количество в упаковке   —   15

Форма выпуска   —   Таблетки

400 грн./шт.
У наявності

Гидроксихлорохин 200/400 мг. 10-15 мг. Hydroxychloroquine 200/4000 мг.

СКЛАД

1 таблетка містить:

діюча речовина: гідроксихлорохіну сульфат - 200/400 мг;

допоміжні речовини: кальцію гідрофосфату дигідрат - 99,86 мг, просолв [целюлоза мікрокристалічна - 98%, кремнію діоксид колоїдний - 2%] - 126,79 мг, гіпромелоза (гідроксипропілметилцелюлоза) - 24,25 мг, кроскармелоза натрію - 19,40 мг , кремнію діоксид колоїдний (аеросил) - 4,85 мг, магнію стеарат - 4,85 мг;

склад оболонки: гіпромелоза (гідроксипропілметилцелюлоза) - 2,972 мг, титану діоксид (Е171) - 1,363 мг, макрогол (поліетиленгліколь) (Е1521) - 0,665 мг.

ОПИС: Круглі двоопуклі таблетки, вкриті плівковою оболонкою, білого кольору. Допустима незначна шорсткість поверхні. Колір таблеток на зламі - білий або білий з жовтуватим відтінком.

Фармакотерапевтична група: протималярійних засобів.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Гідроксихлорохін має протималярійними властивостями, і також має протизапальну і імунодепресивну дію при хронічній дискоидной або системний червоний вовчак (ВКВ), гострому і хронічному ревматоїдному артриті (РА). Механізм його дії при малярії, червоний вовчак та ревматоїдний артрит до кінця невідомий.

Гидроксихлорохин має властивості помірного імуносупресорів, пригнічуючи синтез ревматоїдного фактора і компонентів реакції гострої фази. Він також накопичується в лейкоцитах, стабілізуючи лізосомальнімембрани, і пригнічує активність багатьох ферментів, у тому числі колагенази і протеаз, які викликають розпад хряща.

Ефективність при ВКВ і РА зв'язується з наступними протизапальними та імуномодулюючими ефектами гідроксихлорохіну:

- підвищення внутрішньоклітинного рН призводить до уповільнення антигенного відповіді і зменшує зв'язування пептидів рецепторів головного комплексу гістосумісності (ГКГ). Менша кількість рецепторів антиген-ГКГ досягає поверхні клітини, що призводить до зниження аутоімунного відповіді;

- зниження активності фосфоліпази А2 при високих концентраціях, лізосомальнихферментів;

- зниження концентрацій цитокінів IL-1 і IL-6, що веде до зменшення клінічних та лабораторних показників аутоімунного відповіді. Так як відсутня порушення синтезу інтерферону гамма, ці ефекти можуть бути пов'язані з селективним впливом на цитокіни;

- інгібування пре- і / або пост- транскрипції ДНК і РНК.

Препарат активно пригнічує безстатеві еритроцитарні форми, а також гамети P. vivax і P. malariae, які зникають з крові майже одночасно з безстатевими формами. Гидроксихлорохин не діє на гамети P. falciparum. Гидроксихлорохин неефективний відносно резистентних до хлорохіну штамів P. falciparum, а також неактивний відносно внеерітроцітарних форм P. vivax, P. malariae і P. ovale і тому не може попередити зараження цими мікроорганізмами при його призначенні в профілактичних цілях, а також не може запобігти рецидив захворювання, викликаного цими збудниками.

Фармакокінетика.

Після прийому всередину гидроксихлорохин швидко і майже повністю всмоктується. У здорових добровольців після одноразової дози 400 мг максимальна плазмова концентрація гідроксихлорохіну досягалася через 1,83 години і коливалася від 53 до 208 нг / мл. Зв'язок з білками плазми - 45%. Середнє значення періоду напіввиведення з плазми варіює залежно від часу, що пройшов після прийому препарату в такий спосіб: 5,9 годин (від досягнення максимальної концентрації в плазмі (Cmax) до 10 годин) 26,1 години (від 10 до 48 годин) і 299 годин (від 48 до 504 годин). У печінці він частково перетворюється в активні етильовані метаболіти. Незмінений препарат і його метаболіти добре розподіляються в організмі. Обсяг розподілу становить 5-10 л / кг. Препарат накопичується в тканинах з високим рівнем обміну (в печінці, нирках, легенях, селезінці - в цих органах концентрація перевищує плазмову в 200-700 разів; ЦНС, еритроцитах, лейкоцитах), а також в сітківці ока і тканинах, багатих меланіном. Гидроксихлорохин і його метаболіти виводяться в основному з сечею і в меншій мірі з жовчю. Виділення препарату повільне, термінальний період напіввиведення становить близько 50 днів (з цільної крові) і 32 дня (з плазми). За 24 години з сечею виводиться 3% від введеної дози препарату.

Гидроксихлорохин проникає через плацентарний бар'єр і в незначних кількостях виявляється в грудному молоці.

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ.

Малярія (за винятком хлорохин-резистентних штамів P. falciparum): профілактика та купірування гострих нападів малярії, викликаної Plasmodium vivax, P. ovale і P. malariae, а також чутливими штамами P. falciparum; радикальне лікування малярії, викликаної чутливими штамами P. Falciparum; ревматоїдний артрит; ювенільний ревматоїдний артрит; червоний вовчак (системна і дискоїдний); фотодерматит.

Побічна дія.

Гіперчутливість до Гідроксихлорохін і до похідних 4-амінохіноліну або до інших компонентів препарату

На момент очікування товару попередні замовлення приймаємо на Вайбер 0675596871

Количество в упаковке   —   15

Форма выпуска   —   Таблетки

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок