Ніклозамід,500 мг. 10 таблеток, Niclosamide 500

Хiт
Новинка
Відкласти
Артикул: Niclosamide 500
Характеристики

Количество в упаковке   —   10

Форма выпуска   —   Таблетки

450 грн./шт.
У наявності

Ніклозамід таблетки – це протипаразитарний засіб, що в першу чергу застосовується при лікуванні цестодозів (зараження стрічковими глистами). Ефективність препарату для людини на сьогодні дуже добре вивчена.  Ніклозамід схвалений для застосування Управлінням з контролю за харчовими продуктами та лікарськими засобами США (US Food and Drug Administration).

Ніклозамід застосовується для лікування різних видів кишечник глистів, таких як:

·        Taenia saginata (Бичачий ціп’як);

·        Taenia solium  (Свинячий ціп’як);

·        Diphyllobothrium latum (Широкий лентець);

·        Hymenolepis nana (Карликовий ціп’як).

Ніклозамід пригнічує окисне фосфорилювання в мітохондріях гельмінта, викликаючи енергетичне виснаження і надалі його параліч. Препарат знижує стійкість гельмінтів до ферментів травного тракту, у зв’язку з чим не рекомендується його застосування при теніїдозах.

Ніклозамід купити варто для лікування зараження саме вище перерахованими видами кишкових глистів. У боротьбі з іншими паразитами він може бути неефективним. Але перед застосуванням препарату, варто проконсультуватися з лікарем. Особливо в тих випадках, якщо ви раніше приймали або вживаєте зараз якісь інші лікарські препарати.

Купити Ніклозамід індійського виробництва ви можете на нашому сайті. Ми співпрацюємо лише з перевіреними виробниками, які реалізують виключно оригінальну продукцію. Тому ви можете бути впевнені в тому, що препарат буде ефективним у лікуванні заражень кишковими глистами.

Количество в упаковке   —   10

Форма выпуска   —   Таблетки

Переглянуті товари

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок