Нітазоксанід - Nitazoxanide 500 mg по 6 таблеток антипаразитарні препарат.

Відкласти
Артикул: Nizonide-500
Характеристики

Количество в упаковке   —   6

Форма выпуска   —   Таблетки

350 грн./шт.
У наявності

Ніксанід нітазоксанід
Nixanide 500 mg по 6 таблеток в блістері. 1 пластіка- 365 грн.
інструкція

Nixanide 500 Nitozoxanida - синтетичне ліки, похідне сіалікаміда, що вживається як противопаразитарное засіб широкого спектра дії, ефективність якого підтверджена щодо найпростіших і гельмінтів. Рекомендовано до використання при інфікуванні Cryptosporidium parvum і Giardia lamblia пацієнтів у віці до 1 року.

Протиглисна дія проявляється через поглинання ферменту, необхідного для життєдіяльності паразитів, зокрема, нізонід перешкоджає полімеризації білка тубуліну у гельмінтів. Відносно найпростіших його дія виявляється іншим чином: біохімічні дослідження і дослідження із застосуванням випромінювання електронів продемонстрували, що 5-нітрогрупа метронідазолу і в меншій мірі гидрогеназу зменшує кількість ферредоксина. У ці організму Нізонід діє як токсичний радикал в органу метаболізму вуглеводів. Також відзначена його ефективність щодо вірусу грипу А, в цьому випадку він перешкоджає впровадженню чужорідного білка в мембрану плазми господаря.

Нізонід є антигельмінтик широкого спектра дії, рекомендованим дя застосування в лікуванні амебної дизентерії (Entamoeba histolyca / dispar), лямбліозу (Giardia lamblia і Giardia inestinales) і гельмінтозів, викликаних Enterobius vermicularis (гострики), Ascaris lumbricoides (аскариди), Strongyloides stercoralis (угріци кишкові ), Ancilostomiase (анкілостоми), Trichuris trichura (волосоголовець), Taenia spp. (Тенія) і Hymenolepis nana (карликовий ціп'як). Нізонід також використовується при лікуванні інфекцій, викликаних Blastocystis hominis, Balantidium coli, Isospora belli і Діарра, викликаних Cryptosporidium parvum (і всіма іншими видами сімейства Cryptosporidium), хоча його ефективність в лікуванні C. Parvum, у пацієнтів, які страждають імунодефіцитом, може бути прирівняне до плацебо. Також Нізонід схвалений до використання для зменшення клітинного поразки від впливу ротавірусу.

Як правило, даний медикамент приймається протягом 3 днів, з інтервалом о 12 годині під час прийому їжі. Нізонід не виліковує зневоднення внаслідок діареї, тому, при даній патології слід вживати достатню кількість рідини.

Побічні дії: найбільш часто він впливає на функціонування травної системи, провокуючи болю в животі, блювоту і діарею. Можуть виникати головні болі.

Форма випуску: Нізанід випускається у вигляді таблеток по 500 мг

Количество в упаковке   —   6

Форма выпуска   —   Таблетки

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок