Нітазоксанід - Nitazoxanide 500 mg по 6 таблеток антипаразитарні препарат.

Відкласти
Артикул: Nizonide-500
Характеристики

Количество в упаковке   —   6

Форма выпуска   —   Таблетки

350 грн./шт.
Під замовлення

Серед протипаразитарних препаратів Індія Медевак Інтернешнл популярністю користується нітазоксанід. Він був винайдений у 80-х роках XX ст., як засіб проти глистів. Дослідження, які були проведені згодом, допомогли виявити значно більший спектр дії цього препарату. Нітазоксанід є ефективним і при криптоспоридіозі.

Nixanide 500 Nitozoxanida – протипаразитарний засіб широкого спектру дії, ефективність якого доведена в боротьбі проти найпростіших гельмінтів. Нітазоксанід застосовується для лікування низки гельмінтозів, зокрема аскаридозу, фасціольозу та теніаринхозу. Окрім того, його використовують для лікування деяких вірусних захворювань, зокрема ротавірусної інфекції.

Засіб проти гельмінтів нітазоксанід можна використовувати при кишковому амебіазі, криптоспоридіозі (у тому числі при СНІДі), лямбліозі, ізоспорозі, гіменолепідозі, аскаридозі та фасціольозі. Також він використовується для лікування діареї, викликаної Giardia або Cryptosporidium. Ці стани іноді називають «діареєю мандрівника». Нітазоксанід застосовують у дорослих і дітей віком від 1 року.

Нітазоксанід добре всмоктується в шлунку а , біодоступність препарату складає 70 %. Виводиться засіб у вигляді метаболітів із сечею та калом.

При застосуванні нітазоксаніду можливі побічні ефекти у вигляді болю у животі, нудоти, головного болю, зміни кольору сечі.

Якщо вам потрібні ліки проти паразитів, ви можете звернутися до наших фахівців і вони допоможуть вам підібрати кращий засіб.

Количество в упаковке   —   6

Форма выпуска   —   Таблетки

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок