Флувоксамін 50 мг. 10 шт. Fluvoxamine 50mg антидепресант.

Відкласти
Артикул: ocivox-50
Характеристики

Количество в упаковке   —   10

Форма выпуска   —   Таблетки

225 грн./шт.
У наявності

Флувоксамін 10 штук 1 блістер 125 грн. Fluvoxamine
Fluvoxaminum (рід. Fluvoxamini)
хімічна назва
(E) -5-метокси-1- [4- (трифторметил) феніл] -1-пентанон-0- (2-аміноетил) оксим (у вигляді малеату)

Брутто-формула
C15H21F3N2O2
Фармакологічна група речовини Флувоксамін
антидепресанти
Характеристика речовини Флувоксамін

Антидепресант групи СИОЗС.

фармакологія

Фармакологічна дія - антидепресивну.
Вибірково пригнічує зворотний нейрональний захоплення серотоніну з синаптичної щілини, блокуючи мембранний насос пресинаптичної мембрани. Сприяє посиленню серотонинергической передачі і зменшення кругообігу серотоніну. Блокує зворотне захоплення серотоніну в тромбоцитах. Незначно впливає на зворотне захоплення дофаміну і норадреналіну. Чи не впливає на гістамінергіческіе, альфа- і бета-адренергічні, м-холінергічні, дофаминергические, 5-НТ1- і 5-НТ 2-рецептори. Є дані про ефективність флувоксаміну при обсесивно-компульсивних розладах, в т.ч. у дітей і підлітків (8-17 років).

Добре всмоктується з шлунково-кишкового тракту. Біодоступність не залежить від прийому їжі і становить близько 53% (через ефект «першого проходження» через печінку). При прийомі протягом 10 днів в дозах 100, 200 і 300 мг / сут рівноважна концентрація в крові досягається приблизно через 1 тиждень. Cmax в рівноважному стані досягається протягом 3-8 годин після прийому і становить 88, 283 і 546 нг / мл відповідно. Кореляції між плазмовими концентраціями та ефективністю не відзначено. Зв'язування з білками плазми - близько 80% (переважно з альбуміном). Обсяг розподілу високий - 25 л / кг. У печінці піддається деметилюванню і дезамінуванню; ідентифіковано дев'ять неактивних метаболітів (флувоксаміновая кислота, флувоксетанол і ін.). Пригнічує ізоферменти цитохрому P450: CYP1A2, CYP3A4, CYP2C9, слабкіше впливає на CYP2D6. Т1 / 2 - 15-20 ч. 94% виводиться з сечею протягом 71 год (2-3% в незміненому вигляді).

При дослідженні виведення флувоксаміну у пацієнтів з порушенням функції нирок (Cl креатиніну 5-45 мл / хв), які отримували його по 50 мг двічі на добу, кумуляції не спостерігалося; при печінковій дисфункції виведення флувоксаміну зменшувалася на 30%. У пацієнтів з генетично обумовленою недостатністю ферменту CYP2D6 (2-10% населення) Cmax, AUC і Т1 / 2 збільшуються на 52%, 200% і 62% відповідно. У пацієнтів похилого віку (66-73 років) Cmax флувоксаміну на 40% вище, виведення - на 50% нижче в порівнянні з більш молодими пацієнтами (19-35 років). Т1 / 2 у літніх людей становить 17,4 і 25,9 год після прийому в дозі 50 і 100 мг відповідно (у молодих - 13,6 і 15,6 год). У курящих біодоступність флувоксаміну зменшується за рахунок індукції його метаболізму (на 25%).

У дослідженнях на тваринах було показано зменшення маси тіла і виживання плодів, збільшення частоти їх интранатальной загибелі при прийомі флувоксаміну під час вагітності в дозі, в 2-4 рази перевищує МРДЧ. Концентрація в грудному молоці в 3 рази менше такої в плазмі крові (0,09 і 0,31 мг / л відповідно при прийомі в дозі 100 мг / добу).

Застосування речовини Флувоксамін
Депресія різного генезу, обсесивно-компульсивний розлад.

Протипоказання
Гіперчутливість, печінкова недостатність, одночасний прийом астемізолу, цизаприду, терфенадину, засобів, що пригнічують МАО (в т.ч. фуразолідон, прокарбазин, селегіліну), грудне вигодовування, дитячий вік до 8 років.

Обмеження до застосування
Епілепсія, вагітність; лікарська залежність, манія, гипомания, судомні стани або інфаркт міокарда в анамнезі.

Застосування при вагітності та годуванні груддю
З обережністю застосовувати при вагітності, зіставляючи передбачувану користь для матері і потенційний ризик для плоду.

Категорія дії на плід по FDA - C.

На час лікування слід відмовитися від годування грудьми.

Побічні дії речовини Флувоксамін
З 1087 пацієнтів з обсесивно-компульсивними розладами і депресією, які отримували флувоксамин в ході контрольованих клінічних випробувань в Північній Америці, 22% пацієнтів припинили прийом в зв'язку з розвиненими побічними ефектами. Серед них відзначалися (в дужках вказано відсоток народження в групі плацебо):

З боку нервової системи та органів чуття: головний біль 3% (1%), запаморочення 2% (менше 1%), астенія 2% (менше 1%), безсоння 4% (1%), сонливість 4% (менше 1% ), нервозність 2% (менше 1%), тривожність 1% (менше 1%), ажитація 2% (менше 1%).

З боку шлунково-кишкового тракту: нудота 9% (1%), анорексія 1% (менше 1%), сухість у роті 1% (менше 1%) диспепсія 1% (менше 1%), блювота 2% (менше 1%), діарея 1% (менше 1%), біль в животі 1% (0%).

В ході плацебо-контрольованих випробувань у пацієнтів з обсесивно-компульсивними розладами, які отримували флувоксамин в дозі 100-300 мг / добу протягом 10 тижнів, і з депресією, які отримували флувоксамин в тій же дозі протягом 6 тижнів, з частотою більше 1% спостерігалися такі побічні ефекти (в дужках вказано відсоток народження в групі плацебо):

З боку нервової системи та органів чуття: головний біль 22% (20%), голово

кружляння 11% (6%), астенія 14% (6%), сонливість 22% (8%), безсоння 21% (10%), нервозність 12% (5%), тривожність 5% (3%), ажитація 2 % (1%), депресія 2% (1%), стимуляція ЦНС 2% (1%), тремор 5% (1%), зміна смаку 3% (1%), амбліопія 3% (2%).

З боку серцево-судинної системи і крові (кровотворення, гемостаз): серцебиття 3% (2%), вазодилатація 3% (1%), артеріальна гіпертензія 2% (1%).

З боку респіраторної системи: інфекції верхніх дихальних шляхів 9% (5%), диспное 2% (1%), позіхання 2% (0%).

З боку органів шлунково-кишкового тракту: анорексія 6% (2%), сухість у роті 14% (10%), пошкодження зубів 3% (1%), дисфагія 2% (1%), диспепсія 10% (5%), нудота 40 % (14%), метеоризм 4% (3%), діарея 11% (7%), запор 10% (8%), блювота 5% (2%).

З боку сечостатевої системи: порушення еякуляції 8% (1%), зниження лібідо 2% (1%), імпотенція 2% (1%), аноргазмія 2% (0%), прискорене сечовипускання 3% (2%), затримка сечі 1% (0%).

Інші: грипоподібний синдром 3% (2%), озноб 2% (1%), пітливість 7% (3%).

взаємодія
Несумісний із засобами, які інгібують МАО, в т.ч. фуразолидоном, прокарбазином і селегиліном (ризик розвитку серотонінергічного синдрому і летального результату). Розвиток серотонінергічного синдрому (озноб, гіпертермія, ригідність м'язів, міоклонус, вегетативна лабільність, гіпертонічний криз, порушення, тремор, рухове занепокоєння, судоми, діарея, гіпоманіакальний стан) можливо на тлі прийому препаратів з серотонинергической активністю (триптофан, з'єднання літію). Підвищує концентрацію в плазмі крові пропранололу (в 5 разів), метопрололу і інших бета-блокаторів, непрямих антикоагулянтів, в т.ч. варфарину (на 98%), карбамазепіну, клозапина (в 3 рази), трициклічних антидепресантів (амітриптилін, кломипрамин, іміпрамін). Прийом флувоксаміну одночасно з антипсихотичними засобами групи бутирофенона, включаючи галоперидол, призводить до підвищення їх концентрації в плазмі або до 2-10-кратного збільшення вмісту флувоксаміну. Здатний пригнічувати биотрансформацию лікарських засобів, які метаболізуються за участю ізоферментів CYP1A2, CYP3A4, CYP2C9, CYP2D6 цитохрому P450 (фенітоїн, хінідин, теофілін, кофеїн і ін.), Підвищуючи ризик розвитку побічних реакцій. Прийом флувоксаміну на тлі астемізолу, цизаприду або терфенадину може привести до вираженого подовженню інтервалу QT і появи аритмій типу «пірует» (можливий летальний результат). При одночасному прийомі з дилтіаземом може розвиватися брадикардія, з суматриптаном - слабкість, гіперрефлексія та порушення координації рухів. Зменшує виведення бензодіазепінів (алпразолам, бромазепам, діазепам, мідазолам, триазолам), викликаючи їх кумуляцію; не впливає на виведення лоразепама, оксазепаму і темазепаму. Підсилює побічні ефекти алкоголю.

Передозування
Симптоми: запаморочення, сонливість, сухість у роті, нудота, блювота, діарея, бради- або тахікардія, артеріальна гіпотензія, зміни на ЕКГ, порушення функції печінки, мідріаз, тремор, міоклонус, судомні напади, олігурія, кома. Описано летальні випадки.

Лікування: стимуляція блювання або промивання шлунка, прийом активованого вугілля, моніторинг ЕКГ, підтримку життєво важливих функцій, симптоматична терапія. Специфічного антидоту немає. Діаліз і форсований діурез неефективні (через великий обсяг розподілу).

шляхи введення
Всередину.

Спосіб застосування та дози
Всередину, дорослим, не розжовуючи, запиваючи невеликою кількістю води. Початкова доза 50-100 мг / добу одноразово (ввечері), при гарній переносимості дозу збільшують до 150-200 мг / добу в 2-3 прийоми. Максимальна добова доза - 300 мг.

Запобіжні заходи речовини Флувоксамін
Інтервал між скасуванням інгібіторів МАО і початком прийому флувоксаміну або його скасуванням і початком прийому інгібіторів МАО повинен бути не менше 14 днів. Потрібне ретельне спостереження за хворими з суїцидальними нахилами, особливо на початку лікування. Пацієнтам похилого віку флувоксамин слід призначати в зменшених дозах. З обережністю застосовувати водіям транспортних засобів і людям, діяльність яких вимагає підвищеної концентрації уваги і швидкої реакції. Під час лікування слід уникати прийому алкоголю.

На момент очікування товару попередні замовлення приймаємо на Вайбер 0675596871

Количество в упаковке   —   10

Форма выпуска   —   Таблетки

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок