Івермектин 12 мг. - 10 таблеток оригінал Індія 12 Mg Tablet USP для людей антипаразитарний препарат

Відкласти
Артикул: Iversuvac-12
Характеристики

Вес   —   10

Количество в упаковке   —   10

Форма выпуска   —   Таблетки

400 грн./шт.
У наявності

Препарати з івермектином часто використовуються для боротьби із паразитами у людей та тварин. Це лікарські засоби, які мають доведену дію, але підходять вони лише для певних видів гельмінтів. Наприклад, для боротьби зі стрічковими глистами, вони будуть неефективними.

Івермектин – це компонент, який був відкритий у 1975 році. Зараз лікарський засіб входить до списку ВООЗ необхідних лікарських засобів. А значить, ви можете бути впевнені в його ефективності та сміливо використовувати у випадках зараження такими паразитами, як головні воші, короста, річкова сліпота (онхоцеркоз), стронгілоїдоз, трихоцефальоз, аскаридоз та лімфатичний філяріїдоз.

Препарат івермектин швидко всмоктується, а максимальна концентрація діючої речовини в плазмі (близько 50 мкг/л) досягається через 4 години після прийому дози 12 мг. Період напіввиведення лікарського засобу становить 18 годин. Виводиться засіб практично у всіх випадках із фекаліями.

Таблетки івермектин для людей застосовуються лише перорально. Але, перед їх використанням варто проконсультуватися з лікарем, який поставить вам діагноз. Вміст діючої речовини івермектин може бути різним, тож краще, щоб спеціаліст обрав засіб, відповідно до особливостей вашої інфекції. Окрім того, вам може знадобитись повторна доза івермектину, тож під час лікування потрібно часто робити аналіз калу.

Таблетки Івермектин купити ви завжди зможете на нашому сайті за вигідною ціною та від перевіреного виробника.

Вес   —   10

Количество в упаковке   —   10

Форма выпуска   —   Таблетки

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок